Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Представник компанії у Житомирі
тел. +38 (067) 233-84-87

е-mail: kardanvalservis@gmail.com

Наші філії

Режим роботи

пн-пт з 9.00 до 18.00

Проблеми з якими найчастіше звертаються в сервісні центри по обслуговуванню автотранспорту – це несправності хрестовини, знос підвісних опор, рухливих і нерухомих шліцьових з’єднань. Якщо вчасно не усунути поломку деталі, або не зробити її заміну це спричинить необхідність серйозного ремонту, який зажадає істотних витрат. Так, наприклад, якщо вчасно не усунути несправність хрестовини, це може спричинити вихід з ладу вилки карданного валу або фланця.
Цього можна уникнути, якщо своєчасно проводити технічне обслуговування, яке включає професійну діагностику, балансування, і у разі потреби – ремонт та заміну деталей, що вийшли з ладу.
Таке обслуговування повинне включати наступні процедури:

  • змащування хрестовини;
  • перевірка полімерного покриття втулки шліцьової частини на предмет ушкоджень;
  • діагностика стану гумового демпфера підвісного підшипника, на предмет зносу;
  • якщо конструкція передбачає цю процедуру, необхідно нанести мастило на підшипник підвісної опори.

Усе необхідне для здійснення обслуговування автомобіля можна придбати в наших філіях за вигідною ціною. Крім того, фахівці компанії “Карданвал Сервіс” проконсультують вас, щоб згодом ви могли наскільки це можливо стежити за роботою карданного валу вашого автомобіля, і визначати по характерних звуках, клацаннях, гулі, вібрації при наборі швидкості.

Чому доцільно проводити ремонт і обслуговування карданного валу в компанії “Карданвал Сервіс”.
Наші переваги.

Ремонт карданних валів в Житомирі

Тільки оригінальні запчастини
Ремонт карданних валів в Житомирі

Прямі поставки від виробника запчастин
Ремонт карданних валів в Житомирі

Технічні характеристики відповідають стандартам
Ремонт карданних валів в Житомирі

Використовуємо сучасні балансувальні верстати
Ремонт карданних валів в Житомирі

В наявності широкий асортимент карданних валів

Компанія має багаторічний досвід роботи пов’язаний з обслуговуванням і виготовленням карданних валів. Підприємство має філії в Харкові та інших містах України. Роботи виконуються на новітньому сучасному устаткуванні з використанням оригінальних запчастин. Матеріально-технічна база, а також професійний рівень співробітників дозволяє здійснювати роботи в найкоротші терміни і за максимально вигідною ціною.