Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Компанія “КарданвалСервіс” виконує роботи з усунення несправностей карданного валу, у тому числі із заміни пошкодженої труби карданного валу. До числа несправностей відносять істотні ушкодження: тріщини, вм’ятини, пробоїни труби, а також порушення зварювальних швів. Якщо ушкодження невеликі, трубу ремонтують. Природно ремонт значно дешевший, ніж заміна деталі. У разі, якщо несправність не підлягає ремонту, робиться заміна. У частотності, якщо кількість вм’ятин або пробоїн більше чотирьох.

Що є труба карданного валу?

Це трубчастий вал, що складається з частин, які з’єднуються між собою карданним шарніром. За допомогою проміжної опори вал кріпиться до кузова. Підшипник опори тримає трубчастий вал на вазі, що забезпечує стабільну роботу деталі.

Заміна трубчастого валу робиться у разі ушкодження, зносу або при необхідності зміни розмірів.

Компанія займається виготовленням труби карданних валів за розмірами замовника. Для виконання завдання використовують високоякісну сталь. На деталі і роботи усіх видів – гарантія.