Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Компанія “КарданвалСервіс” виконує роботи із заміни нерухомого шліцьового з’єднання. Нерухоме з’єднання служить для забезпечення стабільного взаєморозташування деталей під час руху автомобіля. Це досягається за допомогою кріпильних деталей, клепкою, зварюванням, напрессуванням однієї деталі на іншу, склеюванням. Існує роз’ємне і нероз’ємне нерухоме з’єднання.

Замена неподвижного шлицевого соединения (под подвесной подшипник) - 1

Шліцьове з’єднання (зубчасте) – це з’єднання шлицями-зубцями і западинами-пазами валу і отвору. З’єднання має здатність осьового переміщення деталі уздовж осі. Компанія має багаторічний досвід роботи в цьому напрямку. Усі роботи здійснюються на спеціалізованому устаткуванні. За бажанням замовника ми забираємо карданний вал і після заміни з’єднання доставляємо на місце. Також проводимо діагностику карданного валу з подальшим ремонтом деталей при виявленні неполадок. На усі види робіт компанія надає гарантію якості. Адреси і телефони менеджерів в розділі контакти.