Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Карданний вал піддається навантаженням при експлуатації автомобіля, особливо на поганих дорогах. Одна з несправностей пов’язана з ушкодженням або зносом фланця карданного валу.
Компанія “КарданвалСервіс” виконує роботи із заміни та ремонту фланця карданного валу. У разі, якщо корпус справний, а ушкодження зафіксовані тільки на краях фланця, або деформовані отвори, робиться відновлення фланця, ремонт, усунення несправності.
Якщо пошкоджений корпус: на поверхні сколи, тріщини, вибоїни, то фланець вимагає заміни.
Фахівці компанії мають великий досвід в усуненні цього виду несправностей, роботи проводяться на спеціальному устаткуванні відповідно до усіх вимог і технологій, заміна деталей на оригінальні, гарантія на усі види робіт та запчастини.

Особливості заміни або ремонту фланця карданного валу.

Спочатку проводиться діагностика на виявлення несправностей із застосуванням спеціального високоточного устаткування. Наступний етап – визначення найбільш відповідних способів і методів вирішення проблеми.
Якщо фланець доцільно ремонтувати, застосовується техніка газопорошкового наплавлення. На ділянку, в якій виявлені ушкодження, наносять тонкий шар металу, який повинен повністю компенсувати дефект.
Це найбільш ефективний спосіб усунення проблеми, який відновлює працездатність вузла і дозволяє експлуатувати агрегат надалі. Ремонт однозначний дешевший захід, але не завжди можливо усунути неполадку за допомогою ремонту. В цьому випадку фланець карданного валу підлягає заміні.
Ми дотримуємося усіх вимог, і даємо гарантію нашим клієнтам. Роботи виконуються в максимально короткі терміни. З усіх питань телефонуйте нашим менеджерам за номерами, розташованими в розділі “Контакти”.