Пропозиції

Контакти

Ми на правому березі

Заміна і ремонт фланця карданного валу

Режим роботи

пн-пт с 9.00 до 18.00
+38 067 223 06 68
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Карданний вал піддається навантаженням при експлуатації автомобіля, особливо на поганих дорогах. Одна з несправностей пов’язана з ушкодженням або зносом фланця карданного валу.
Компанія “КарданвалСервис” виконує роботи по заміні і ремонту фланця карданного валу. У разі, якщо корпус справний, а ушкодження зафіксовані тільки на краях фланця, або деформовані отвори, робиться відновлення фланця, ремонт, усунення несправності.
Якщо пошкоджений корпус, на поверхні сколи, тріщини, вибоїни – фланець вимагає заміни.
Фахівці компанії мають великий досвід в усуненні цього виду несправностей, роботи проводяться на спеціальному устаткуванні відповідно до усіх вимог і технологій, заміна деталей на оригінальні, гарантія на усі види робіт і на запчастини.

Особливості заміни або ремонту фланця карданного валу.

Спочатку проводиться діагностика на виявлення несправностей із застосуванням спеціального високоточного устаткування. Наступний етап – визначення найбільш відповідних способів і методів вирішення проблеми.
Якщо фланець доцільно ремонтувати застосовується техніка газопорошкового наплавлення. На ділянку, в якій виявлені ушкодження, наносять тонкий шар металу, який повинен повністю компенсувати дефект.
Це найбільш ефективний спосіб усунення проблеми, який відновлює працездатність вузла і дозволяє експлуатувати агрегат надалі. Ремонт однозначний дешевший захід, але не завжди можливо усунути неполадку за допомогою ремонту. В цьому випадку фланець карданного валу підлягає заміні.
Ми дотримуємося усіх вимог, і даємо гарантію нашим клієнтам. Роботи виконуються в максимально короткі терміни. З усіх питань телефонуйте нашим менеджерам, за номерами, розташованими в розділі контакти.