Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Заміна хрестовини карданного валу – це одна з головних дій при ремонті карданних валів. При дефектах хрестовини необхідно звертати увагу на ушкодження деталі і рівень еластичності пильовика. Пильовик (манжета) хрестовини призначений для оберігання підшипника хрестовини від забруднення. Так само необхідно звертати увагу на нерівномірність обертання хрестовини, утруднення її обертання і на наявність люфта. При несправності підшипника хрестовини, необхідно провести заміну хрестовини в комплекті, оскільки є велика вірогідність ушкодження шпильки хрестовини. Якщо нехтувати цим фактом, то може статися повторна поломка. яка спричинить заміну хрестовини кардана.
Заміна хрестовин карданного валу робиться в наступних випадках:

  • Якщо в процесі змазування ви виявите воду, бруд або іржу, яка з’являється з-під манжети хрестовини;
  • При спринцюванні хрестовини мастило не виходить з усіх ущільнювачів склянок.

Існують два види хрестовин: обслуговувані і такі, що не обслуговуються. Хрестовини валу, що не обслуговуються, як правило, робляться з якісніших матеріалів і містять достатню кількість мастила для усього терміну служби хрестовини. І як результат – підвищений ресурс і тривалість експлуатації. Обслуговувані хрестовини мають прес масельничку, через яку подають мастило для підшипника. Заміна хрестовини кардана розпочинається з вибору самої хрестовини.
Головною умовою тривалої експлуатації карданного валу є якісні запчастини, а саме хрестовина. При цьому вартість не гарантує високу якість. Але навіть коли спеціальне устаткування відсутнє, ви можете самостійно перевірити якість виробу за допомогою мікрометра. Необхідно перевірити поверхню виробу: вона має бути шліфована на усіх ділянках, а підшипник повинен щільно “сидіти”. Також перевірте параметри чашок і шпильок хрестовини. Врахуйте, що овальність чашок і шпильок має бути менше 0,005 мм. Недотримання технічних параметрів приведе до скорочення терміну експлуатації карданного валу і додаткових витрат на його ремонт.