Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Другою за частотою поломкою карданного валу виступає знос фланця. Фланець карданного валу кріпиться в спеціальні посадкові місця хрестовини, які несуть підвищене навантаження. Природно, що від стану хрестовини також залежить працездатність самого фланця. Зношена і пошкоджена хрестовина збільшує вібрацію і навантаження на фланці, що призводить до їх швидкого зносу. Тому щоб уникнути передчасної поломки, необхідно регулярно проводити огляд вашої техніки.
Наші фахівці виконають повну діагностику вашого карданного валу, а також при необхідності, ремонт і заміну зношених деталей, у тому числі хрестовин і фланцю кардана. За усіма питаннями звертайтеся за телефонами, вказаними у розділі Контакти.

Замена фланца KV 180 на MAN TGA
Перед тим, як приступити до заміни хрестовини, необхідно провести уважну перевірку асіх геометричних параметрів деталей. Так само візуально проводиться перевірка стану підшипників і стопорних кілець. При цьому сліди обертання або осьового переміщення підшипників не повинні бути присутніми в отворах фланця. Наявність люфтів, поганої прохідності або “перекочування” в підшипнику можна визначити за допомогою фланця-вилки, переміщаючи його в різних площинах. Також ретельній перевірці піддається манжет чашок хрестовин. Якщо знаходяться дефекти в роботі будь-якої з хрестовин, то заміні підлягають абсолютно усі хрестовини карданного валу.