Пропозиції

Контакти

Ми на правому березі

Заміна фланця карданного валу

Режим роботи

пн-пт с 9.00 до 18.00
+38 067 223 06 68
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Другою по частоті поломкою карданного валу виступає знос фланця. Фланець карданного валу кріпиться в спеціальні посадочні місця хрестовини, які несуть підвищене навантаження. Природно, що від стану хрестовини також залежить працездатність самого фланця. Зношена і пошкоджена хрестовина збільшує вібрацію і навантаження на фланці, що призводить до їх швидкого зносу. Тому щоб уникнути передчасної поломки, необхідно регулярно проводити огляд вашої техніки.
Наші фахівці виконають повну діагностику вашого карданного валу, а також при необхідності, ремонт і заміну зношених деталей, у тому числі хрестовин і фланецю кардана. По усім питанням звертайтеся за телефонами, вказаними у розділі Контакти.

Замена фланца KV 180 на MAN TGA
Перед тим, як приступити до заміни хрестовини, необхідно провести уважну перевірку усіх геометричних параметрів деталей. Так само візуально проводиться перевірка стану підшипників і стопорних кілець. При цьому не мають бути присутніми в отворах фланця сліди обертання або осьового переміщення підшипників. Наявність люфтів, поганої прохідності або “перекочування” в підшипнику можна визначити за допомогою фланця-вилки, переміщаючи його в різних площинах. Також ретельній перевірці піддаються манжет чашок хрестовин. Якщо знаходяться дефекти в роботі будь-якої з хрестовин, то заміні підлягають абсолютно усі хрестовини карданного валу.