Пропозиції

Контакти

Ми на правому березі

Виготовлення карданних валів

Режим роботи

пн-пт с 9.00 до 18.00
+38 067 223 06 68
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Як показує наш багаторічний досвід роботи, поломки карданних валів зазвичай настають після закінчення гарантійного терміну експлуатації. Тому для продовження терміну роботи вашої техніки необхідно своєчасно проходити діагностику і виконувати заміну карданного валу.

У цьому важливому питанні краще звернутися до фахівців. Наша компанія виконає виготовлення карданного валу для вашого транспортного засобу якісно і швидко. Саме виготовлення валу на замовлення гарантує високу якість і ідеальні балансировочні характеристики.

Наша головна мета: налагодити шанобливі і довірчі відносини з нашими замовниками. Тому ми зробили своїми головними принципами чесність і відкритість. Багаторічний досвід роботи на ринку виробництва карданних валів дозволив нам розробити ефективну стратегію, яка грунтується на трьох базисах:

  • якісна робота
  • уміння чути і виконувати вимоги замовників
  • виконання власних обіцянок і зобов’язань

Саме індивідуальний підхід до наших клієнтів дозволяє нам виконувати виготовлення карданного валу по індивідуальному замовленню. Обов’язкова фіксація домовленостей із замовником і відповідність нашого продукту Європейським стандартам якості, робить наш результат таким, що стовідсотково задовольняє очікування клієнта. По питанням виготовлення карданного валу на замовлення звертайтеся за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Виготовлення карданних валів
Виготовлення карданних валів
Виготовлення карданних валів
Виготовлення карданних валів