Пропозиції

Контакти

Ми на правому березі

Відновлення посадочного місця під підвісний підшипник

Режим роботи

пн-пт с 9.00 до 18.00
+38 067 223 06 68
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Під час механічних дій в процесі експлуатації автомобіля, а також в результаті вібрації, якщо карданний вал не відбалансований, відбувається деформація місця під підшипник опори карданного валу, ослабляється кріплення валу. Це веде до негативних наслідків. Одно з найнебезпечніших – від’єднання карданного валу безпосередньо в процесі руху транспортного засобу.

Компанія “КарданвалСервис” виконує роботи по відновленню місця під підшипник валу за допомогою напилення або наплавлення металу. Також компанія робить послуги із заміни підвісного підшипника і хрестовини. Роботи виконуються кваліфікованими фахівцями на спеціалізованому сучасному устаткуванні, з гарантією якості і в найкоротші терміни.

Для профілактики подальшого передчасного зносу необхідно після зроблених робіт по відновленню, відбалансувати карданний вал на спеціальному устаткуванні.

Для заміни підвісного підшипника і тим більше відновлень місця під нього, потрібна спеціальна кваліфікація і устаткування. Компанія має великий досвід роботи в цьому напрямі.

Як дізнатися, що місце під підшипник деформоване

Якщо спостерігається вібрація карданного валу, необхідно негайно зробити його балансування, оскільки за вібрацією і биттям негайно йде деформація місця під підшипник. Це відбувається настільки швидко, що ви можете навіть не встигнути дістатися до найближчого автосервісу.

Тому, для профілактики цієї проблеми треба своєчасно робити діагностику і балансування карданного валу.