Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Під час механічних дій в процесі експлуатації автомобіля, а також в результаті вібрації, якщо карданний вал не відбалансований, відбувається деформація місця під підшипник опори карданного валу, ослаблюється кріплення валу. Це веде до негативних наслідків. Одним з найнебезпечніших – від’єднання карданного валу безпосередньо в процесі руху транспортного засобу.

Компанія “КарданвалСервис” виконує роботи з відновлення місця під підшипник валу за допомогою напилення або наплавлення металу. Також компанія робить послуги із заміни підвісного підшипника і хрестовини. Роботи виконуються кваліфікованими фахівцями на спеціалізованому сучасному устаткуванні, з гарантією якості та в найкоротші терміни.

Для профілактики подальшого передчасного зносу необхідно після зроблених робіт по відновленню, відбалансувати карданний вал на спеціальному устаткуванні.

Для заміни підвісного підшипника, і тим більше для відновлення місця під нього, потрібна спеціальна кваліфікація і устаткування. Компанія має великий досвід роботи в цьому напрямі.

Як дізнатися, що місце під підшипник деформоване?

Якщо спостерігається вібрація карданного валу, необхідно негайно зробити його балансування, оскільки за вібрацією і биттям негайно йде деформація місця під підшипник. Це відбувається настільки швидко, що ви можете навіть не встигнути дістатися до найближчого автосервісу.

Тому, для профілактики цієї проблеми треба своєчасно робити діагностику і балансування карданного валу.