Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Верстати для балансування є одним з вирішальних чинників правильного балансування карданного валу. Тому якісне устаткування балансування є запорукою успішного балансування. Верстат для балансування карданних валів SCHENCK і його переваги:

  • Безпека і простота в роботі
  • Гранично висока точність вимірів
  • Висока міра захисту і різні запобіжні пристрої, які забезпечують безпеку персоналу, самого верстата і довкілля
  • Модульне виконання для різних варіантів застосування
  • Можливість застосування модуля корекції дисбалансу.

Горизонтальні, жорстко опорні, балансувальні верстати серії HGW призначені, передусім, для балансування карданних валів в діагностичних і ремонтних цехах, а так само на дрібносерійному виробництві. Модульне виконання дозволяє виконувати просту зміну стандартних компонентів, що, у свою чергу, дозволяє адаптувати верстат під інші завдання, такі як балансування роторів електродвигунів, колінчастих валів і так далі.

Устаткування для балансування карданних валів і спеціальні можливості.

До спеціальних можливостей цього устаткування можна віднести: широкий діапазон мас, унікальні шпинделі, які забезпечують широкий діапазон швидкостей і високе доцентрове прискорення. Наявність висувного шпинделя для зручного завантаження і розвантаження карданних валів. У свою чергу, динамометричний принцип для постійного калібрування, дозволяє точно визначати дисбаланс і забезпечувати високу якість балансування валів. Також не може не радувати концепція безпеки, що детально пропрацювала.

Балансування маховіка

Балансування маховика