Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Для заміни несправного рульового карданчика на новий, необхідно демонтувати рульову колонку, потім зробити ремонт. Це можна зробити самостійно, але цей процес має ряд нюансів.

Ознаки несправності рульового карданчика.

1. Якщо узяти вал в місці з’єднання з рейкою, там, де він переміщається зверху вниз, ви можете почути характерний стук. Стук часто не говорить про поломку рульового карданчика. Його причиною також може бути відмова голчастого підшипника, якщо відсутнє спеціальне мастило.
2. Утворення люфта в області втулки і місці з’єднання шестерні з рейкою. Люфт або стук можуть з’явитися в результаті поганого натягнення вузлів. В цьому випадку необхідно усунути проблему, за допомогою гайкового ключа, закрутивши погано прикручені гайки і болти. Якщо причина була в поганому натягненні – стук повинен зникнути.
Якщо звук або люфт не зникли, це говорить про несправність карданчика. В цьому випадку вузол треба замінити, або поставити нову рульову рейку.

Фахівці компанії “КарданвалСервіс” мають великий досвід з усунення несправностей карданного валу, у тому числі й заміні рульового карданчика. Ми допоможемо вам усунути дефект і повернемо автомобілю первинну працездатність.

Облаштування рульового карданчика.

Карданчик складається з двох основних частин, які з’єднуються одна з одною за допомогою карданного шарніра.
Особливим кріпленням карданчик приєднується до шестерні приводного типу. Зверху рульовий карданчик робить обертальні рухи, які здійснюються за допомогою двох підшипників кулькового типу, розташованих в трубці кронштейна. Кріплення валу з’єднується з кронштейном в 4-х місцях. Кронштейн приварного типу. Передня частина деталі прикріпляється голівками зрізного типу, за допомогою двох пластинок. Задня ділянка валу карданчика приєднується болтами приварного типу.

Компанія використовує оригінальні деталі і спеціалізоване устаткування. Ми даємо гарантію на усі види виконаних робіт. При необхідності співробітники здійснюють виїзд до замовника за карданним валом, а після усунення проблеми повертають вузол на місце. Оперативність, прийнятні ціни, використання сучасного устаткування і технологій.

Устройство рулевого карданчика, неисправности, ремонт, замена (рисунок 4)
Устройство рулевого карданчика, неисправности, ремонт, замена (рисунок 3)
Устройство рулевого карданчика, неисправности, ремонт, замена (рисунок 2)
Устройство рулевого карданчика, неисправности, ремонт, замена - 1