Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
Ремонт карданных валов харьков

Знаєте, що вже навіть не піддратовує, а відверто дратує? Відверто брехлива реклама. Вона зараз як коронавірус, але тільки в інтернеті. “Ми, фірма” Роги і копита “, інтенсивно, масово, хронічно- розвиваємося, покращуємося, вдосконалюємося …”. І так до нескінченності “бла-бла-бла”. А в реальності? Пшик, порожні слова, розмови заради розмови та модної реклами. А ти доведи! Доведи, що розвиваєшся! Що ні економиш на професіоналах. Вкладаєш в верстати. І не в дешевий Китай, а в точне, потужне, сучасне обладнання. Що запчастини у тебе не той самий Китай, а справжня Італія чи Німеччина. Манікюрні салони переповнені директорами у яких нігті погризені від проблеми пошуку клієнтів! Де шукати?! Як шукати?! Яким чином утримати? Яку послуги ще запропонувати ?!
Нууу хлопці … Все ж давно відомо!!! Дай ринку якісний продукт. Не обманюй. Не обіцяй, того що не в змозі виконати. Будь максимально пунктуальний. Якщо заробив хорошу репутацію, то тримай її на гідному рівні і не зіпсуй в миттєвій вигоді. Божевільна гонка до зменшення собівартості завжди, запам’ятайте, завжди веде до краху і втрати всього. Клієнтів, прибутку, репутації.
Ох, щось ми разошлісь. Але, правда, наболіло.
Якщо ми, “Карданвал Сервіс” дійсно, реально, планово і наполегливо розвиваємося, то цьому є реальні, а не “інтернетні” докази і факти. Хіба можна говорити, що такі процеси, як – “розвиток”, “розширення”, “успішне просування своїх послуг”, для нас порожній звук, якщо ми успішно відкрили наші філії в трьох найбільших містах України ??? !! Несподівано? Ні, передбачувано і заплановано. Передбачувано, тому, що балансування карданних валів настільки відточений у нас процес, що нам почали телефонувати з усіх регіонів України. Так, ми надаємо таку послугу, як відправка нам карданного валу поштою. Це зручно, економить час. Але ситуації бувають рі зні. І от назріло, визріло, дозріло, сукупністю різних факторів, тадодавши наше прагнення до максимальної клінтооріентірованності все вийшло!. Ласкаво просимо в наш цех у Харкові. Карданвал Сервіс у Харкові!
Друге місто за чисельністю населення нашої країни. Справжня перлина сходу України. Та ще й Батьківщина легендарного танка Т-134! Та самі боги заліза благословили ідею відкриття нашого цеху по ремонту карданних валів в Харкові!
Весь список наших послуг, без винятку, представлений в харківській філії. Ремонт карданних валів, балансування карданних валів, заміна хрестовин, шліцьових і багато інше-все вже виконується нами в Харкові. Ми гарантуємо, що запчастини будуть оригінальні, терміни мінімальні, дається гарантія на наші роботи. Наче ми взяли і клонували себе з Києва до Харкова. Більше десяти років на ринку, десятки тисяч задоволених клієнтів-нам дійсно є чим пишатися і що принести з собою до Харкова. І це не інтернет обіцянки і дешева реклама себе. Це факти, факти які говорять самі за себе. Ремонт карданних валів в Харкові, балансування карданних валів в Харкові, це все ми, Карданвал Сервіс.

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft