Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
Ремонт та балансування карданного валу у Дніпрі

А ми продовжуємо хвалитися.

Більшість сучасних навчань про написання текстів закидали б нас помідорами не першої свіжості. Але, коли пишеш про свої заслужені досягнення душею і від душі, то можна. А, якщо «підтягнути» сюди ще і психологів, то ми просто молодці і розумники. Тому що не можна знецінювати свої зусилля.

Ми відкрилися у Дніпрі! Перечитайте будь ласка. Вам не здалося і ви все правильно зрозуміли. Красиве місто, мільйонник, лідер з розвитку чорної металургії, машинобудування, центр космічної та оборонної промисловості. Ми не могли не відкритися в цьому гіганті центральній частині України. Цікавий факт. До 90-х років минулого століття, Дніпро був закритий для відвідування іноземних громадян. Саме через свою значимість і важливість в оборонній та військовій галузі. Так навіть міністерство чорної металургії УРСР було в цьому приголомшливому місті! Та нам саме небо рекомендувало відкритися у Дніпрі!

І тепер на мапі України з’явилася нова відмітка- «Карданвал Сервіс Дніпро». А все чому? Коли багато підприємств закриваються, зупиняють, консервують свою діяльність «до кращих часів», ми розширюємо свою територіальність. Випадково? Пощастило? Їм робити більше нічого в такий не простий час пандемії? Це крихітна частина питань які нам закидали. Будь який відмінний результат визначається, в першу чергу, високою якістю продукції, що виробляється або наданої послуги. Так, паралельно, йдуть стратегії, маркетинг, аналіз попиту, зважені розрахунки ризиків. Ми всі вчилися за одними підручниками маркетингу та управління. Тому організаційні процеси як у більшості. Але. Як сказав класик: “Всі розмови і міркування можна забути після сказаного« але ». Якість, швидкість, оригінальні запчастини, робота на кращих (від лідерів цього ринку) верстатах, постійне підвищення кваліфікації персоналу. Ось все перераховане і дає нам провідні позиції на ринку ремонту карданних валів, виготовлення карданних валів і балансування карданних валів.

Якість, якість і ще раз якість. Тільки це дозволило нам завоювати довіру свого клієнта і відкрити свої філії по всій Україні. Можна багато говорити, писати, обіцяти, але якщо слова не підкріплені відмінним результатом, то самі розумієте. Багато виходили на ринок з відмінними ідеями, непоганим фінансовим стартом, набирали колектив і через рік зникли, навіть не встигнувши роздати надруковані раніше візитівки. Сумно, звичайно. Тому, що в гонитві за швидким результатом закривають очі на якість.

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft