Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
мерседес спринтер

Ви розмовляли з власниками Mercedes Sprinter? І не починайте. Є великий ризик випасти з життя на пару годин. Більш відданих фанатів даної серії автомобілів ви мало де зустрінете. Варіантів модифікацій-на будь-який смак. А, найголовніше, під будь-які потреби. Від пасажирського, з вантажопідйомністю від тонни, до вантажного, де вага вантажу, що перевозиться заявлено виробником до шести тонн. Одне те, що дана модель вперше вийшла на ринок в 1995 і продовжує користуватися популярністю, вже є відмінною рекомендацією.

Будемо відверті, дизельний мотор Mercedes Sprinter робить автомобіль ще більш привабливим для використання. Ціни на паливо продавці не планують знижувати. А, в нинішній час, глобальної кризи, необхідно ввраховувати всі витрати як майбутньої так і сьогоднішньої підприємницької діяльності. Конкуренція на ринку пасажирських та вантажних перевезень сильна. Але, якщо є вибір міжміського поїздки в Mercedes Sprinter або в іншому мікроавтобусі, то навіть інтуїтивно пасажир поїде на якісному, перевіреному часом, німецькому автомобілі. Але, за кожним добре зробленим автомобілем повинен бути правильний догляд згідно заводським рекомендаціям. Так перевірка стану карданного валу повинна проводитися кожні шістдесят тисяч кілометрів. А, в наших реаліях, з вітчизняними транспортними магістралями і частіше. Хороша машина вимагає належного догляду. Це аксіома для власників гарного робочого інструмента, такого як Mercedes Sprinter.

На ринку надання послуг ремонту та балансування карданних валів на Mercedes Sprinter багато агентів, але «Карданвал Сервіс» відрізняється від них, в першу чергу – досвідом. Накопичено найцінніший і унікальний досвід. Додамо до цього сучасну технологічну базу і сміливо можемо говорити про законне місце лідера на цьому ринку послуг. Балансування кардана Mercedes Sprinter є обов’язковою, необхідною і логічно завершенною процедурою. Без неї ніхто не зможе гарантувати вам належний ремонт вала. Але, на жаль, зараз спостерігається відверта тенденція до “псевдо економії”. Довівши хороший, якісний автомобіль до максимального зносу, власник приїжджає в ремонтний цех і починається дивний, незрозумілий, іноді небезпечний, як для автомобіля так і для власника, – торг.

Компанія «Карданвал Сервіс» максимально лояльно, з розумінням, відноситься до наших клієнтів і їх потреб. Але, коли власник привозить стару, яка була у використанні хрестовину або куплений на вторинному ринку іржавий, тріснутий, деформований карданний вал від Mercedes Sprinter і вимагає, так саме вимагає, використовувати негідні до повторного використання запчастини, наші майстри – категоричні. Ви можете надіслати поштою карданний вал. Фахівці «Карданвал Сервіс» максимально швидко проведуть діагностику і ремонт, надавши відео для максимального розуміння обсягів ремонту та відправлять вам. Але ніколи наша компанія не дозволить собі поставити під загрозу ваше життя бачачи відсутність знання власника і бажання максимально здешевити ремонт за рахунок старих деталей. Це ж стосується відмови від балансування карданного валу. Ми надаємо гарантію на ремонт і відповідаємо за нашу якість. І якщо в заводських рекомендаціях процедура балансування карданного валу є обов’язковою, то наші майстри ніколи не підуть на порушення цих правил. Ми не будемо втомлюватися повторювати. Якість, гарантія, репутація є ключовими і основними пріоритетами «Карданвал Сервіс».

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft