Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
Відновлення посадкового місця під підвісний підшипник

А в цікавий час живемо.
Так боялися першої хвилі короновіруса, потім другой, а ось вже і до третьої пора готуватися. Так-так, саме, пора готуватися! Той, хто зрозумів, що колишнє життя змінилося на завжди, той максимально комфортно адаптується до нинішніх реалій. Колишні уклади, схеми, прогнози -не працюють. Потрібно не тільки тримати ніс за вітром, але і карданний вал в порядку! Знаєте як нам, “Карданвал Сервіс”, приємно чути, як вчасно відремонтований карданний вал і його ідеальне балансування допомогли власнику машини на одному диханні проскочити минулі хвилі пандемії? Ми чуємо такі подяки практично завжди! Чому “практично”? Давайте заглянемо на нашу внутрішню “кухню”. Один розумний чоловік написав хорошу книгу, Джон Грей “Чоловіки з Марса, жінки з Венери”. Ось відмінна інструкція до розуміння психології жінок та чоловіків. З наших спостережень, найбільш дисципліновані в профілактиці залізного коня-жінки. Вони так боятися сторонніх шумів, вібрації, стуку, що виник раптово, що при найменших ознаках їдуть на діагностику карданного валу. Вони більш відповідально відносяться до перших “симптомів”, коли ремонт карданного валу, не буде тривалим і дорогим. До нас, за більш ніж десять років, ще жодного разу не приїжджала жінка у якої стан вала був максимально критичним. Коли реставрація або капітальний ремонт карданного валу може вже не врятувати і потрібна покупка нового. Зрозуміло, якщо улюблена машинка саме її, а не в загальному користуванні з чоловіком. З чоловіками набагато складніше. Віра, що залізні хрестовини, шліцьові, фланци- вічні, в них непохитна. Тому і приїжджають до нас на діагностику вже в тому стані, що наші майстри приймальники просто втрачають дар мови. І тільки запитують у власника: “ЯК ви змогли до нас взагалі доїхати ?!”. А знаєте, що найкраще діє на наших клієнтів? Це коли на евакуаторі привозять його колегу. І, якщо перша частина розмови може бути “ну, може не треба балансувати карданний вал? А навіщо міняти всі хрестовини? Ну давайте я зараз привезу вам” МАЙЖЕ оригінальний “Китайський підшипник!”. Та коли на власні очі бачать до яких наслідків призводять такі вмовляння, то напрямок розмови змінюється на 180 градусів. Нічого так не надихає почуття власної безпеки, як чужий негативний досвід. Тому щиро рекомендуємо скористатися ще не великим запасом часу до нового карантину і зробити діагностику заздалегідь. Пам’ятаємо про сані влітку, смаженого півня та грім з мужиком.
Київ і область, передмістя та вся Україна. Київський цех прекрасно працює з карданними валами і запчастинами до них, надісланими поштою. Ми максимально намагаємося знизити ваші втрати часу. Відео звіт при діагностиці, оригінальні запчастини, швидкість високоякісного ремонту, фахівці виняткового рівня. Все зроблено, створено, втілено, відпрацьовано до найдрібніших деталей. І це ми ще нічого не сказали про наше майже космічному обладнанні!
Ремонт карданних валів Київ завжди до ваших послуг.
І так, трохи не забули розповісти. Відремонтувати карданний вал, отбалансировать його в Києві, ви можете не тільки в будні дні, а й у суботу.

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft