Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
Ремонт та балансування карданного валу FORD TRANSIT

Як би вам не було це дивно почути але нам, “Карданвал Сервіс”, щиро шкода ваших грошей. Шоковані? Даремно. Поруч з нами живуть люди які ще Брежнєва живого пам’ятають, а Леніна дізнаються по бюсту. Це тоді, в епоху СРСР, не надто поважали гроші. Гасло “все навколо колгоспне, все навколо моє” вже не працює. А, в наш час будь-який бізнес не повинен, зобов’язаний починатися з калькулятора. Ось вирішили ви відкрити свою справу, зайнятися вантажоперевезеннями. Це відмінне рішення. І ринок дозволяє і вікно можливостей відкрито. Починається пошук машини. Автомобілів, що вантажних, що грузопассажірскіх- на будь-який смак! Під будь-яке завдання. Але, і вибирати потрібно з розумом. Запитувати, порівнювати, читати відгуки. Будемо чесними, останнім і найголовнішим аргументом була і останется- ціна. І ось що відбувається. Є відмінні, правда відмінні вантажні фургони FORD TRANSIT. На ринку більше сорока років, різні бази, висота стель і всі варіації приводу. Але, людина йде в інтернет і починає читати відгуки. А там кошмар і Армагеддон. І хрестовини FORD TRANSIT- жах! Кардан FORD TRANSIT-кошмар! Балансування кардана FORD TRANSIT– проблема і справжнє випробування! І інші скарги і нарікання.

Давайте чесно. “Карданвал Сервіс” більше десяти років на ринку надання послуг з ремонту карданних валів. Досвід накопичений- колосальний. І ось що виходить. У 99,9% випадках, власник приїжджає на ремонт карданного валу FORD TRANSIT коли від нормального, робочого, досить міцного карданного валу мало, що залишилося. Інструкція з експлуатації? Гарантія за умови дотримання всіх норм? Ні, такого практично не буває. І йде в інтернет відгук, що карданний вал FORD TRANSIT деталь не надійна і як підсумок відмінний, середнього сегмента вантажівка, незаслужено отримує огидну репутацію. А, коли майстер починає дізнаватися режим навантаження на автомобіль, межа ваги який був і так далі, з’ясовується, що експлуатували хороший автомобіль не просто по максимум, а з навантаженням мінімум в два рази перевищує те, що заявлена виробником. Ось чому так важливо бізнес починати з калькулятора і прорахунків. Чи має сенс по нашим дорогам “вбивати” і вичавлювати з машини понад максимуму? Зрозуміло ремонт такого карданного валу FORD TRANSIT буде досить відчутний. І може не тільки звести до нуля прибуток, але і загнати власника в збитки. Тому нам “Карданвал Сервіс” абсолютно не соромно і не соромно допомогти заощадити ваші гроші.

Ви можете відправити нам свій карданний вал Нової поштою. Після отримання вам буде надано відео діагностики і процес прорахунку, що саме, скільки і швидкість виконання. Ця послуга знайшла хороший відгук у наших іногородніх клієнтів. Тому, що дозволяє не витрачати ваш час і при цьому отримувати максиму інформації. Саме максимальна клієнтоорієнтованість дозволяє вже більше десяти років “Карданвал Сервіс” утримувати лідируючі позиції в цьому сегменті ринку.

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft