Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Шліцьове з’єднання карданного валу є конструкцією з шліцьової втулки і пальця. Ця пара деталей забезпечує осьове переміщення валу при обертанні. Не звертаючи увагу на те, що кількості мастила, що закладається при складанні шліцьової пари, вистачає на великий термін експлуатації, це з’єднання також потребує технічного обслуговування.

Ремонт шліцьового з’єднання карданного валу.

  • Існують шліцьові пари з пресс-масльонкою. В цьому випадку додаткова кількість мастила подається через шприц.
  • Шліцьові з’єднання без пресс-масльонки підлягають розбиранню і промиванню. Тільки після цього можна закладати нове мастило.

Саме рухлива шліцьова пара схильна до високих навантажень, а отже до високого зносу. Тому діагностика і ремонт шліцьового з’єднання карданного валу одна з найпоширеніших проблем, з якою до нас звертаються наші клієнти. Також важлива своєчасна заміна шліцьової втулки кардана, оскільки від стану цієї пари залежить працездатність і термін експлуатації трансмісії транспортного засобу. Надмірний знос шлиців призводить до дисбалансу карданного валу, і підвищена вібрація руйнує інші вузли і агрегати. Ремонт шліцьового з’єднання полягає в заміні зношених деталей для усунення зазорів в шліцах.
Наші фахівці можуть виконати повну діагностику шліцьового з’єднання карданного валу, а також ремонт і заміну зношених деталей. По усім питанням звертайтеся за телефонами вказаними в розділі Контакти.