Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
Ремонт карданного валу Змишувача та Бетономішалки

Знаєте кого найбільше не люблять автомобілісти на дорогах і ненавидять ремонтники асфальту? Величезні бетономішалки-міксери. Коли ця навантажена махина, вагою понад дванадцять тон при повному завантаженні їде по дорозі то вси намагаються об’їхати її максимально далі. Цей автомобільний монстр спецтехніки одним своїм виглядом змушує ставиться до себе максимально шанобливо. Ні, агрегат просто золото! Винахідник Стефан Степанян був справжній геній. Він в 1935 році винайшов пересувну бетономішалку на шасі вантажного автомобіля. Початок двадцятого століття було характерний просто будівельним бумом у всьому світі. Перші хмарочоси, стрімко будуються і розростаються міста. Зрозуміло при таких гігантських масштабах будівництва бетон був першою необхідністю. А його транспортування вимагала нових, нестандартних рішень. Знаєте коли в СРСР з’явився перший міксер бетономішалка? Перший серійний автомобільний міксер був випущений в 1938 році на заводі «Червоний екскаватор» в Києві. Корисна ємність барабана цього міксера дозволяла завантажити 1,5 куб.м бетону, він мав два резервуари для води загальною ємністю близько 300 літрів. Дуже приємно, що столиця України займала перші позиції в машинобудуванні. Так, на той момент були суттєві недоліки, такі наприклад як відсутність окремого двигуна для приводу міксера. Але і цю проблему досить швидко вирішили київські конструктори. Зараз бетономішалки міксери доведені практично до досконалості. Давайте подивимося як і чим вони відрізняються.
Сучасні автомобільні міксери класифікуються:
– за характером розташування барабана змішувача і напрямки розвантаження бетонів: можуть бути з розвантаженням як «назад», так і «вперед», що дозволяє водієві управляти процесом вивантаження готової бетонної суміші з міксера, не покидаючи кабіни;
– за типом приводу обладнання: з механічним, або гідравлічним приводом;
– за типом приводних двигунів: для міксерів використовуються або автономні двигуни (в разі виходу з ладу автомобільного двигуна міксер продовжує працювати), або двигун базового автомобіля (маса автомобільного міксера знижується).
Просто фантастичні машини. Але як будь-яка складна, важка техніка вони аналогічно потребують ремонту і профілактиці. Ви вже здогадалися, що “Карданвал Сервіс” проводить ремонт і цих важких гігантів доріг. Не тільки ремонт карданного валу, а так само його балансування. Міста ростуть, сторояться нові високоповерхови будинки, бетон використовується повсюдно в наші дні. І як ви вже помітили, ми вміємо рахувати не тилькі свої гроші, а й поважати кошти замовника. Зараз не один договір не обходиться без обумовлених термінів надання послуг. У кожному договорі прописуються штрафні санкції за невиконання взятих зобов’язань. А уявіть собі збитки від простою будівництва багатоповерхівки? Це страшні цифри. Тому ви завжди можете обратітьбся до нас за допомогою в ремонті і балансуванню карданних валів.

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft