Пропозиції

Контакти

Ми на правому березі

Ремонт карданних валів

Режим роботи

пн-пт с 9.00 до 18.00
+38 067 223 06 68
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Карданний вал є труба, яка з’єднує коробку передач із заднім диференціалом. А він вже розподіляє навантаження між колесами.

Укорачивание вала

Багато власників техніки стикаються з проблемою порушення балансування карданного валу. Це дуже поширена і небезпечна проблема. Результатом розбалансування карданного валу як правило, є той факт, що деякі, що піддаються обертанню деталі двигуна зношуватимуться дуже швидко. І, як наслідок, це призводить до поломок або аварій. Визначити наявність дисбалансу карданного валу дуже просто. Про це свідчить зайва вібрація при роботі двигуна. Однією з поширених причин дисбалансу карданного валу являється брак деталі. Також причиною може виступати деформація карданного валу або неправильний монтаж валу. Усе це негативно позначається на балансі і призводить до поломки вузлів і скорочення експлуатаційного терміну.

Компанія “Карданвал сервіс” виконує послуги з ремонту карданного валу будь-якої техніки. Ремонт, виготовлення карданного валу на замовлення, а також балансування карданного валу – ось основні напрями нашої діяльності. Якісне устаткування і запчастини, а також великий досвід роботи дозволяють нам в найкоротші терміни виконати навіть найскладніші завдання. З любих питань звертайтеся за телефонами, вказаними у розділі Контакти.