Пропозиції

Для спецслужб України (швидка допомога, мнс, поліція) і комунального транспорту безополатное виконання робіт за умови використання наших запасних частин!

Контакти

Наші філії

Режим роботи

пн-сб з 9.00 до 18.00
+38 067 233 84 87
Skype: kardanval.servis
office@kardanvalservis.com.ua

Карданний вал – це труба, яка з’єднує коробку передач із заднім диференціалом. А він вже розподіляє навантаження між колесами.

Укорачивание вала

Багато власників техніки стикаються з проблемою порушення балансування карданного валу. Це дуже поширена і небезпечна проблема. Результатом розбалансування карданного валу як правило, є той факт, що деякі, які піддаються обертанню, деталі двигуна зношуватимуться дуже швидко. І, як наслідок, це призводить до поломок або аварій. Визначити наявність дисбалансу карданного валу дуже просто. Про це свідчить зайва вібрація при роботі двигуна. Однією з поширених причин дисбалансу карданного валу є брак деталі. Також причиною може виступати деформація карданного валу або неправильний монтаж валу. Усе це негативно позначається на балансі і призводить до поломки вузлів і скорочення експлуатаційного терміну.

Компанія “КарданвалСервіс” виконує послуги з ремонту карданного валу будь-якої техніки. Ремонт, виготовлення карданного валу на замовлення, а також балансування карданного валу – ось основні напрями нашої діяльності. Якісне устаткування і запчастини, а також великий досвід роботи дозволяють нам в найкоротші терміни виконати навіть найскладніші завдання. З будь-яких питань звертайтеся за телефонами, що вказані у розділі Контакти.