Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
Ремонт карданних валів сильхозтехніки

Гордість без цифр це порожне та не обгрунтоване базікання. Може слово “базікання” звучить грубо, але воно якнайкраще характеризує порожні хвастощі.
А ви знали, що наша улюблена Україна стала другим експортером зернових у світі по підсумку 2020 роки? Це експорт ячменю. Щодо поставок кукурудзи наша країна на четвертому місці. На п’ятому з експорту пшениці. Як вам цифри? І це в світі !!! Ось це і є та сама гордість підтверджена цифрами. Це позиція лідера на світових ринках. Але, за цими цифрами стоїть велетенська праця і зусилля мільйонів людей. Цифри це підсумок, прагнення до мети, результат грамотного планування агрономів, механізаторів, трактористів. Потім підключаються менеджери, логісти та так далі. Щоб домогтися таких неймовірних показників потрібні не тільки світлі голови які думають, фахівці, грамотні аграрії, а й техніка. Техніка яка зможе витримати такі гігантські навантаження. Час тяглових волів і серпів, до нашої неймовірної радості, пішло безповоротно. У століття атома, космічних досліджень, генної інженерії, зрозуміло і сільсько-господарська техніка це вже не забруднена соляркою кабіна та гайковий ключ з кувалдою, як основні засоби ремонту. І як закономірний результат вартість такої техніки дуже висока. Так, вона виправдана многозадачністью, швидкістю збору зерна, його якістю, але все одно висока.

А, поле, це не рівна асфальтова дорога. І допомоги у разі поломки доводиться чекати більше доби. Ми говоримо поки тільки про мінімальні терміни. Відбуксирувати, зняти поламану запчастину, знайти ремонтників, передати в ремонт, очікування і так далі.І, як кажуть очевидці, з моменту поломки до виїзду в поле після ремонту, може пройти більше тижня. А деякі “щасливчики” чекали і більше. Ну і як підсумок-збитки. Тотальні, що не поновлювані збитки. Сезон збору врожаю красиво звучить тільки в теорії. Тут і погодні умови, і логістика зерновозів, і укладені договори на поставку. Дуже не легкий процес. Тому й готуються виробники зерна до цього заздалегідь. Тому що знають дорогу ціну навіть одному дню простою. Здавалося б, ми, фірма “Карданвал Сервіс”, звідки знаємо про всі ці проблеми?Все просто. Ми приймаємо в роботу і ремонтуємо карданні вали сільськогосподарської техніки. Так, ви все правильно прочитали. Тепер ви уявляєте які ремонтні площі і верстати у нас в цехах? Які майстри і балансувальники? Не забуті і приватні особи.

Зараз у багатьох сільських дворах стоять міні трактора. Час нині такий, що селянину потрібно максимально самостійно забезпечувати себе. А це від посіву сидеритов до збору вже і своєї, особистої, пшениці, вівса, ячменю. Живність у дворі вимагає їсти щодня. І традиційно у нас у кожного в селі “бойовий” набір- корова, порося, качки, кури. А порахувавши всі витрати якщо корми, зерно, сіно, купувати ще і винен буде гроші господар особистого господарства . Тому і беруть в оренду землю, орють, сіють, збирають зерно, кукурудзу. І без особистої техніки важко доводиться. І ми приймає в ремонт карданні вали, і від тракторів, і від міні тракторів. Наші виробничі можливості дозволяють це робити.

А, наша якість, швидкість ремонту, точність балансування перевірена і зарекомендувала себе відмінно. І на ці карданні вали ми пропонуємо послуги пошти. Ви можете не втрачати свого часу, так необхідного в самий розпал збору врожаю і надіслати нам карданний вал поштою. Уявіть собі всю вигоду даної пропозиції. Ви не витрачаєте особистий час, бензин, якщо везете особистим транспортом. Доцільність даної послуги вже довела свою економічну ефективність не раз. Тому, пам’ятаючи що профілактика краще ремонту, а ламається саме в найважливіший момент, ми завжди готові підставити вам своє професійне плече і наш багаторічний досвід.

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft