Працюємо в військовий стан в звичайному режимі! Телефонуйте! Українська
Open/Close Menu ООО Карданвалсервіс
Ремонт і балансування карданних валів для Scania, MAN, Volvo

Коли живеш у місті не знаєш як красиво там, за межами міста. Виїхавши вночі на трасу, без звичних ліхтарів уздовж доріг, в темряву ночі готуйся пережити шок, ніжний міський житель. У повній темряві, виблискуючи безліччю габаритних вогнів,- їдуть фури. У місті з його вогнями не видно як водії тягачів прикрашають машини. Але на трасі незабутнє видовище, навіть містичне. Справжні королі доріг Scania, MAN, Volvo. Відмінні трудяги і робочі машини. Не особливо дешеві, але гарантовано окуповуються, при грамотному, дбайливому та технічно правильному використанні.

Можливість доставки вантажів не тільки по Україні, але і закордон. Але, нас більше цікавить особливості карданних валів Scania, MAN, Volvo. Карданний вал Scania, “слабка ланка” труба з якої він виготовлений. Слабка сталь, як результат-занадто велика пластичність і на наших дорогах легко гнеться. Додамо “жадібність” деяких власників які постійно перевантажують машину і прогнози для карданного валу зовсім невтішні. Взаємозамінності з іншими валами практично немає, а це більш ніж великі суми за ремонт. Тому профілактика, профілактика і ще раз профілактика. Вчасно проведене техобслуговування і Scania ще довго буде працювати на користь власника. Балансування кардана для Scania.

Карданний вал MAN досить стійкий до поломок. Німецький автопром тримає високу планку якості. Але і вони, на жаль, теж ламаються. З’являються вигини, вм’ятини, дисбаланс.
Карданний вал Volvo ще в 90-х роках були власного виробництва. Так, вони могли взаємозамінні з карданами від Renault, але проблема повністю не наважувалася.

Завдяки досвіду “Карданвал Сервіс” знає, враховує ці особливості, при ремонті карданних валів і балансуванню карданних валів для Scania, MAN, Volvo. Технічна база дозволяє максимально швидко і ефективно провести ремонт і балансування. Так, ви можливо, помітили, що “Карданвал Сервіс” постійно пише про балансуванню карданного валу. Це не рекламні заморочки або нав’язлива реклама. Це наш досвід. Практично кожен другий, хто звертається до нас, просить не робити балансування карданного валу, щоб здешевити вартість ремонту. І дуже дивується, що ми взагалі не беремо в ремонт такої карданний вал.
Причина проста як флянец. Без балансування карданного валу ми не просто не даємо гарантію на свою роботу, а піддаємо небезпеці нашого клієнта. І це пряма загроза його життю. Біжіть від тих, хто погоджується провести ремонт без балансування. Технічні вимоги по експлуатації карданного валу категоричні. Після ремонту-обов’язкове балансування. Це аксіома техніки безпеки експлуатації карданного валу після ремонту. Тому не будемо втомлюватися повторювати, що якість, гарантія, репутація є ключовими і основними пріоритетами “Карданвал Сервіс“.

© Карданвал Сервис. Все права защищены.

logo-footer

Разработка сайта LotusSoft